Akumulatory

Publiczna kampania eduacyjna sponsorowana przez Motrex

Akumulatory są produktami, które po zużyciu stają się odpadami o charakterze niebezpiecznym. W celu ochrony środowiska naturalnego należy je poddawać recyklingowi. Ma to na celu nie tylko zmniejszenie zalegających na wysypiskach odpadów, ale przede wszystkim ograniczenie zużycia nieodnawialnych zasobów surowców naturalnych. Dzięki zastosowaniu odpowiednich technologii przerobu zużytych akumulatorów można uzyskać poszukiwane surowce o wysokim stopniu czystości: ołów rafinowany i jego stopy, siarczan sodu stosowany do produkcji detergentów oraz w przemyśle szklarskim, papierniczym i tekstylnym, a także polipropylen – jedno z bardziej wartościowych tworzyw sztucznych na rynku.

Grom

GROM to akumulator klasy Premium o wysokich parametrach rozruchowych, który gwarantuje bezproblemowy start nawet przy niskich temperaturach. Ponadto jest samoobsługowy, wytrzymały i umożliwia sprawdzenie stanu naładowania dzięki „wskaźnikowi naładowania”. Do jego budowy wykorzystano najwyższej jakości surowce oraz zastosowano najnowszą technologię czystego wapnia tzw. Ca/Ca. Akumulator GROM świetnie się sprawdza w pojazdach z bogatym wyposażeniem dodatkowym. Nie ustępuje on jakością oraz  parametrami innym znanym markom.

Dane techniczne: Pobierz

Grom Premium

Grom Premium stanowi uzupełnienie flagowej marki GROM. Wykonanie w technologii CA/CA zapewnia zdecydowanie dłuższą żywotność w trudnych i wymagających warunkach. Podczas projektowania i produkcji wykorzystano rozwiązania wpływające na niezawodność i wytrzymałość w ekstremalnie różnych temperaturach - postawiono na grubość płyt wewnątrz akumulatora. Akumulatory tej serii świetnie odnajdują się w pojazdach o standardowym wyposażeniu, użytkowanych w trudniejszych warunkach niż standardowe. Grom Premium jest produktem z segmentu STANDARD+.

Dane techniczne: Pobierz

Forse

Akumulatory FORSE wykonywane są w technologii Ca/Ca i zapewniają swoim użytkownikom najwyższy poziom bezpieczeństwa. Do tego dochodzi znakomita wydajność nawet dla wyjątkowo wysokich wymagań – to dlatego te modele posiadają podwyższoną moc startową oraz odznaczają się możliwością bezawaryjnego użytkowania także w warunkach ekstremalnych. Nikogo nie trzeba przekonywać o ich jakości jeśli uświadomimy sobie, że akumulatory FORSE doskonale radzą sobie w temperaturach poniżej -40°C na bezdrożach Syberii. Świetnie się spisują w pojazdach o bogatym wyposażeniu dodatkowym.

Dane techniczne: Pobierz

TAB Polar

TAB Batterien to i producent akumulatorów z 35 letnim doświadczeniem który niewątpliwie znajduje się w czołówce producentów baterii rozruchowych. TAB POLAR jest baterią produkowaną przy wykorzystaniu technologii wapniowo-wapniowej (Ca/Ca),  wyposażoną w wysokiej jakości polietylenowe separatory kopertowe. Seria POLAR dzięki najnowszej technologii oferuje doskonałą moc, dużą pojemność oraz  wysoką wydajność i niezawodność pracy w niskich temperaturach. Jest to wysokiej jakości produkt dla pojazdów z każdej klasy. Dzięki ponad przeciętnej żywotności użytkownik może spać spokojnie przez wiele lat.

Dane techniczne: Pobierz

TAB Magic

TAB MAGIC wykorzystuje najnowsze innowacje w technologii Ca/Ca . Zapewnia najwyższą jakość i wydajność. Dzięki temu bardzo dobrze sprawdza się w samochodach nowej generacji o wysokich potrzebach energetycznych. Hermetyczne wieczko SMF sprawia, że akumulator jest zabezpieczony przed rozlaniem się kwasu  co daje nam pełną bezobsługowość i maksymalne bezpieczeństwo. Natomiast tzw „magiczne oczko” pozwala sprawdzić stan naładowania . Zwiększona liczba płytek pozwala na wydłużenie jego żywotności do 30%. Jaet to akumulator z serii premium.

Dane techniczne: Pobierz

Oberon Gold

OBERON GOLD to flagowy produkt fabryki ISTA . Jest najlepszym wyborem dla nowoczesnych samochodów o nieprzeciętnym wyposażeniu dodatkowym. Zapewnia niezrównaną wydajność w zastosowaniach wymagających dużych pokładów energii. Dzięki ulepszonej technologii CA/CA akumulatory te charakteryzują się  dłuższą żywotnością w porównaniu z akumulatorami typu standard. Wykonany zgodnie z bardzo wysokimi normami europejskimi. Oberon Gold to klasa premium o podwyższonych parametrach do 30%.

Dane techniczne: Pobierz

Oberon Dynamic

Akumulator klasy standard dla posiadaczy średniej klasy pojazdów. Wyprodukowany przy zastosowaniu najwyższej jakości surowców oraz najnowocześniejszych światowych technologii akumulatorów włączając w to technologię Ca/Ca. Akumulatory te są obecne nie tylko w Polsce ale również na wielu rynkach Europy. Produkty marki OBERON to nowoczesne rozwiązania spełniające wszystkie wymagania stawiane przez użytkowników. Akumulatory OBERON DYNAMIC to akumulatory o standardowych  parametrach startowych. Znakomicie sprawdzają się w samochodach o standardowym wyposażeniu.

Dane techniczne: Pobierz

Fire Ball

FIRE BALL to kwasowo-ołowiowy akumulator który nie wymaga obsługi. Wykorzystana technologia wapniowo-wapniowa (CA/CA), powoduje że akumulator jest odporny na rozładowania i cechuje się wyjątkową żywotnością . Posiada wbudowany centralny system odgazowywania oraz system zmniejszający parowanie elektrolitu a co za tym idzie wymaga rzadkiej kontroli ze strony użytkownika. FIRE BALL to produkt klasy standard o wysokich prądach rozruchowych, który został opracowany z myślą o posiadaczach samochodów o standardowym wyposażeniu elektrycznym.

Dane techniczne: Pobierz

Agro Truck

W naszej ofercie znajdują się również akumulatory z serii AGRO TRUCK - profesjonalne akumulatory do ciągników, kombajnów i urządzeń rolniczych. Wyróżniają się one wyjątkową  niezawodnością oraz  dużą wydajnością. Zapewniają szybki rozruch, płynną pracę i mają małe "zużycie wody".  W naszej ofercie dostępne są  akumulatory 12V i 6V.  AGRO TRUCK są wyjątkowo odporne na niskie temperatury oraz wstrząsy powstające podczas wytężonej pracy w terenie. Wyprodukowane w oparciu o bezpieczne i wielokrotnie przetestowane rozwiązania zgodnie z międzynarodowymi normami.

Dane techniczne: Pobierz