Akumulatory

Grom

GROM to akumulator klasy Premium o wysokich parametrach rozruchowych, który gwarantuje bezproblemowy start nawet przy niskich temperaturach. Ponadto jest samoobsługowy, wytrzymały i umożliwia sprawdzenie stanu naładowania dzięki „wskaźnikowi naładowania”. Do jego budowy wykorzystano najwyższej jakości surowce oraz zastosowano najnowszą technologię czystego wapnia tzw. Ca/Ca. Akumulator GROM świetnie się sprawdza w pojazdach z bogatym wyposażeniem dodatkowym. Nie ustępuje on jakością oraz  parametrami innym znanym markom.

Dane techniczne: Pobierz

Forse

Akumulatory FORSE wykonywane są w technologii Ca/Ca i zapewniają swoim użytkownikom najwyższy poziom bezpieczeństwa. Do tego dochodzi znakomita wydajność nawet dla wyjątkowo wysokich wymagań – to dlatego te modele posiadają podwyższoną moc startową oraz odznaczają się możliwością bezawaryjnego użytkowania także w warunkach ekstremalnych. Nikogo nie trzeba przekonywać o ich jakości jeśli uświadomimy sobie, że akumulatory FORSE doskonale radzą sobie w temperaturach poniżej -40°C na bezdrożach Syberii. Świetnie się spisują w pojazdach o bogatym wyposażeniu dodatkowym.

Dane techniczne: Pobierz

TAB Polar

TAB Batterien to i producent akumulatorów z 35 letnim doświadczeniem który niewątpliwie znajduje się w czołówce producentów baterii rozruchowych. TAB POLAR jest baterią produkowaną przy wykorzystaniu technologii wapniowo-wapniowej (Ca/Ca),  wyposażoną w wysokiej jakości polietylenowe separatory kopertowe. Seria POLAR dzięki najnowszej technologii oferuje doskonałą moc, dużą pojemność oraz  wysoką wydajność i niezawodność pracy w niskich temperaturach. Jest to wysokiej jakości produkt dla pojazdów z każdej klasy. Dzięki ponad przeciętnej żywotności użytkownik może spać spokojnie przez wiele lat.

Dane techniczne: Pobierz

TAB Magic

TAB MAGIC wykorzystuje najnowsze innowacje w technologii Ca/Ca . Zapewnia najwyższą jakość i wydajność. Dzięki temu bardzo dobrze sprawdza się w samochodach nowej generacji o wysokich potrzebach energetycznych. Hermetyczne wieczko SMF sprawia, że akumulator jest zabezpieczony przed rozlaniem się kwasu  co daje nam pełną bezobsługowość i maksymalne bezpieczeństwo. Natomiast tzw „magiczne oczko” pozwala sprawdzić stan naładowania . Zwiększona liczba płytek pozwala na wydłużenie jego żywotności do 30%. Jaet to akumulator z serii premium.

Dane techniczne: Pobierz

Oberon Gold

OBERON GOLD to flagowy produkt fabryki ISTA . Jest najlepszym wyborem dla nowoczesnych samochodów o nieprzeciętnym wyposażeniu dodatkowym. Zapewnia niezrównaną wydajność w zastosowaniach wymagających dużych pokładów energii. Dzięki ulepszonej technologii CA/CA akumulatory te charakteryzują się  dłuższą żywotnością w porównaniu z akumulatorami typu standard. Wykonany zgodnie z bardzo wysokimi normami europejskimi. Oberon Gold to klasa premium o podwyższonych parametrach do 30%.

Dane techniczne: Pobierz

Oberon Dynamic

Akumulator klasy standard dla posiadaczy średniej klasy pojazdów. Wyprodukowany przy zastosowaniu najwyższej jakości surowców oraz najnowocześniejszych światowych technologii akumulatorów włączając w to technologię Ca/Ca. Akumulatory te są obecne nie tylko w Polsce ale również na wielu rynkach Europy. Produkty marki OBERON to nowoczesne rozwiązania spełniające wszystkie wymagania stawiane przez użytkowników. Akumulatory OBERON DYNAMIC to akumulatory o standardowych  parametrach startowych. Znakomicie sprawdzają się w samochodach o standardowym wyposażeniu.

Dane techniczne: Pobierz

Fire Ball

FIRE BALL to kwasowo-ołowiowy akumulator który nie wymaga obsługi. Wykorzystana technologia wapniowo-wapniowa (CA/CA), powoduje że akumulator jest odporny na rozładowania i cechuje się wyjątkową żywotnością . Posiada wbudowany centralny system odgazowywania oraz system zmniejszający parowanie elektrolitu a co za tym idzie wymaga rzadkiej kontroli ze strony użytkownika. FIRE BALL to produkt klasy standard o wysokich prądach rozruchowych, który został opracowany z myślą o posiadaczach samochodów o standardowym wyposażeniu elektrycznym.

Dane techniczne: Pobierz

Agro Truck

W naszej ofercie znajdują się również akumulatory z serii AGRO TRUCK - profesjonalne akumulatory do ciągników, kombajnów i urządzeń rolniczych. Wyróżniają się one wyjątkową  niezawodnością oraz  dużą wydajnością. Zapewniają szybki rozruch, płynną pracę i mają małe "zużycie wody".  W naszej ofercie dostępne są  akumulatory 12V i 6V.  AGRO TRUCK są wyjątkowo odporne na niskie temperatury oraz wstrząsy powstające podczas wytężonej pracy w terenie. Wyprodukowane w oparciu o bezpieczne i wielokrotnie przetestowane rozwiązania zgodnie z międzynarodowymi normami.

Dane techniczne: Pobierz